NEATO Robotics Botvac D85 Visas vaizdas

NEATO Robotics Botvac D85

Neato Robotics Botvac D85 robotas dulkių siurblys

  • LaserSmart™ žemėlapis ir navigacija
  • Automatiškai prisitaiko prie visų valomų paviršių
  • Ultra Efektyvus filtras
  • Programuojamas darbo grafikas
  • Komplektacijoje 2 šepečiai (kombinuotas ir silikoninis) ir 3 Hepa filtrai

Smulkiau

7 Prekės sandėlyje

560€

Sumažinta kaina!

-19€

579€

7 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Atgal
Toliau

LaserSmart™ žemėlapis, navigacija ir 360° skenavimas

Lazerinės technologijas pagalba Neato robotai –siurbliai sudaro visų Jūsų namų grindų žemėlapį ir kurso navigaciją.

Taip per trumpiausią laiką yra pasiekiamas visapusiškas, kruopštus ir metodiškas Jūsų namų valymas.

Patentuota technologija skenuoja ir braižo patalpų žemėlapį, tokiu būdu planuodama labiausiai efektyvų kelią, kuris leis išsiurbti Jūsų namus per rekordiškai trumpą laiką.

Universalių šepečių sistema

Combo šepetys geriausiai susidoroja su visų tipų plaukų valymu.

Idealiai tinka valyti namams, kuriuose yra gyvūnų.

Spiral Blade (Spiralinių ašmenų/sparnų) šepetys puikiai susitvarko su visų grindų paviršių valymu, bei yra labai lengvai prižiūrimas.

Turbo galingas siurbimas

Visi Neato robotai pasižymi galingu siurbimu. Robotas veikia Turbo režimu, kuris pasižymi ypatingai galingu valymu ir maksimaliu surinkimu.

Tikrasis protingas siurblys

Neato robotai mato, jaučia ir reaguoja į baldus, žaislus bei laiptus, apdairiai apvažiuodami juos, tačiau nepraleisdami nei vieno valomo paviršiaus taško.

Visa technologija yra bokštelyje

Nuolat skenuodamas patalpas siurbimo metu robotas visada pastebi bet kokius pokyčius kambaryje ir prisitaiko taip, kad jo valymo kelias išliktų efektyviausias.

Produkto aprašymas

Produktyvus, universalus ir neįtikėtinai dinamiškas – Neato Botvac D85 robotas dulkių siurblys yra revoliucinis robotų technikos įrenginys, garantuojantis idealią švarą net ir tokiuose namuose, kuriuose naminių gyvūnėlių keliamas chaosas niekada nenurimsta. „Neato Robotics“ informuoja, kad pažangios technologijos Botvac D85 robotas yra sukurtas preciziškam tvarkos poreikiui – dulkių siurblys įnirtingai kovoja su itin smulkiais nešvarumais, o sunkiai pašalinami, įvairaus pobūdžio, naminių augintinių plaukeliai (arba žmonių plaukai, roboto kūrėjai juokauja, kad „Neato Botvac“ nediskriminuoja) nuo grindų paviršiaus dingsta akimirksniu.

Botvac D85 robotas dulkių siurblys yra sumanus ir galingas, pasižymintis unikalia praktiškumo, našumo bei inovacijų samplaika, būdinga tik šios kompanijos kūriniams. Pastarojo dulkių siurblio pranašumas slypi patobulintoje orientacinėje sistemoje bei novatoriškuose, funkcionaliuose šepečiuose. Modernaus pagrindinio šepečio privalumai – unikalus dizainas, dėl kurio valymo šepetys yra net 50 procentų didesnis, todėl garantuojamas efektyvesnis įkyrių, sunkiai pašalinamų nešvarumų sunaikinimas. Be to, įmantrus šepetys purvą šalina nuo visų grindų tipų (plytelės, kieto medžio paviršius ir t.t.).

Produktyvų dulkių naikinimą užtikrina ir šoninis dulkių siurblio šepetys, kuris, dėl sumanaus „D“ formos roboto dizaino, funkcijas atlieka ypač tiksliai ir kruopščiai. Sienų kampuose bei greta baldų tūnantys nešvarumai sunaikinami sparčiai ir lengvai. Artumas valant prie sienos – 10 milimetrų!

Siekdami tobulų rezultatų, kūrėjai į Botvac D85 integravo inovatyvią „SpinFlow™“ valymo technologiją, garantuojančią, jog šepečių veikla bei siurbimo galia veiks sistemingai. Todėl modernių, funkcionalių šepečių ir galingos įsiurbimo jėgos „komanda“ garantuoja kokybiškus proceso rezultatus. Beje, įsiurbti nešvarumai patalpinami didelės talpos konteineryje (0, 7 litrai), o aukštos kokybės filtras apsaugo nuo nepageidaujamų padarinių.

Botvac D85 roboto sumanumas paremtas šiuolaikiška lazerine kartografijos ir navigacijos sistema, padedančia dulkių siurbliui veikti planingai bei efektyviai. Robotas geba sudaryti objektyvų kambario žemėlapį, pastebėti patalpoje esančias kliūtys ir, atsižvelgdamas į erdvės dydį bei judėjimo sunkumus, numatyti našiausią valymo maršrutą. Unikalus D85 robotas ne tik išvengia visų kelyje pasitaikančių kliūčių (neatsitrenkia į baldus, neužvažiuoja ant žaislų, nenukrenta nuo laiptų, nesusipainioja laiduose, jaučia greta esančius gyvūnus), bet ir pagauna nešvarumus, slypinčius sunkiai pasiekiamose vietose – po sofomis, lovomis, spintelėmis ir pan.

Dėl ypatingo intelektualaus savarankiškumo Neato Botvac D85 robotas dulkių siurblys yra tinkamas aktyviai gyvenantiems asmenims. Lengva prietaiso kontrolė leidžia iš anksto numatyti siurblio operacijas, nustatant automatinį valymo grafiką. Įmanoma ir „mygtuko paspaudimo“ komanda, jeigu norima konkrečios vietos arba vieno kambario siurbimo. Taip pat, pasitelkus magnetinę ribojimo juostą, galima pažymėti „draudimo zonas“. O kadangi robotas geba „matyti“ tamsoje, jo veikla nėra ribojama paros laikotarpio – švarą namuose dulkių siurblys palaiko net šeimininkams ilsintis.

Modernus D85 robotas visuomet pabaigia pradėtą darbą, tačiau jėgoms senkant jis keliauja į „pasikrovimo bazę“. Atgavęs jėgas grįžta į paskutinę veiklos vietą.

Turi integruotą patvarų, naujos kartos nikelio akumuliatorių.

Neato Botvac D85 yra intelektualus ir galingas aukštos kokybės robotas, sukurtas patenkinti įnoringiausius vartotojų poreikius. Roboto misija – ideali švara namuose, kuriai pasiekti naudojamos naujųjų technologijų žinios bei novatoriški inžineriniai sprendimai.