WinBot W930 langų valymo robotas Visas vaizdas

WinBot W930 langų valymo robotas

  • Nauja revoliucinė SmartMove™ sistema
  • Efektyvus, kelių lygių valymas
  • Gali valyti kiek įrėmintus, tiek neįrėmintus paviršius
  • Vakuumo sistema
  • Įspėjamieji signalai + LED lemputė
  • Kampuota forma leis pasiekti visus langų kampus

 

https://www.youtube.com/watch?v=uyIWvYNSBoQ

Smulkiau

8 Prekės sandėlyje

449€

7 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Atgal
Toliau

Robotas WINBOT W930 pasižymi universaliomis galimybės valyti bet kokio pločio, ilgio, storio ir t.t. stiklą. Sumaniam langų plovėjui nebaisus itin stambaus tūrio stiklas. Robotas geba plauti net tokius paviršius (pvz. termo langus) su kuriais nesugeba susidoroti kiti panašaus pobūdžio įrenginiai, taip pat prietaisas yra tinkamas naudoti siekiant stiklinių durų, veidrodžių ir pan. švaros. Verta paminėti, kad W930 sėkmingai veikia ne tik patalpose, bet ir lauke.

Kita unikali roboto-plovėjo savybė – „SmartMove™ System“ technologija, kuri užtikrina, kad įmantrus mechanizmas veiktų sistemingai, nesupainiodamas navigacijos bei valymo rėžimų. T.y. WINBOT W930 gali keliauti į reikiamą valymo vietą, kelionės metu nevykdydamas plovimo darbų. Robotas geba judėti (ir, žinoma, plauti) visomis kryptimis – pirmyn, atgal bei į šonus.

Aukštis šiam robotui taip pat nėra problema. WINBOT langų plovėjas pašalina vartotojų nerimą dėl netinkamos sunkiai pasiekiamų, aukštai esančių langų švaros. Viskas ką turi padaryti roboto šeimininkas – prispausti įrenginį prie stiklo ir spustelti įjungimo mygtuką. WINBOT W930 pats, savarankiškai, nustato paviršiaus matmenis. Moderni „Pathfinder Technology“ sistema automatiškai apskaičiuoja reikiamo valyti paviršiaus dydį bei numato darbo greitį. Tuomet pasirenkamas našiausius rezultatus garantuojantis valymo kelias. Baigęs savo veiklą robotas grįžta į „išvykimo stotelę“, t.y. ten, kur pradėjo plovimo procesą. Taigi neverta jaudintis, kad robotas užstrigs nepasiekiamoje vietoje. Beje, integruoti itin jautrūs optiniai jutikliai užtikrina, kad W930 kelyje išvengtų visų kliūčių, tokių kaip skląsčiai, durų rankenos ir pan.

Išskirtinis 4 pakopų valymas

WINBOT W930 robotas langų plovėjas turi unikalų valymo proceso pranašumą, kuriuo nepasižymi ne tik konkurentai, bet ir kiti WINBOT langų valytojai. Roboto W930 programinėje sistemoje yra suformuotas autentiškas keturių pakopų valymo vyksmas, užtikrinantis nepriekaištingus švaros rezultatus. Pirmame etape – priekinė valymo šluostė sudrėkinama pasitelkus specialius valymo tirpalus, vėliau ji surenka ir pašalina purvą bei dulkes, trečioje pakopoje – panaikinami nešvarūs drėgmės pėdsakai, o ketvirtas etapas – baigiamieji darbai, kurių metu galinės šluostės užtikrina švarų, sausą bei blizgų rezultatą.

Patikimumas veikloje ir aplinkos saugojime

Operatyvus bei greitas WINBOT langų valytojas pasižymi ekonomiškumo ypatybėmis. Specialiai robotui-plovėjui sukurtos skalbiamos, daugiakartinio naudojimo mikro pluošto valymo šluostės – WINBOT Replacement Microfiber Cleaning Pad (W-S032) – garantuoja efektyvų dulkių bei purvo panaikinimą, ir taip pat leidžia išvengti nepatogumų, valymui naudojant vienkartinius popierinius rankšluosčius.

Itin svarbu ir tai, jog W930 turi jautrius optinius jutiklius, garantuojančius saugumą. Pavyzdžiui, dvilypiai siurbimo žiedai sudaro vakuuminį barjerą, kuris patikimai laiko robotą ant stiklo. Jeigu vienas žiedas nustoja veikti, kitas – laiko valytoją ant stiklo tol, kol šis yra pašalinamas rankiniu būdu. WINBOT W930 taip pat turi atsarginę bateriją, jei dėl nenumatytų priežasčių maitinimo lizdas nustotų tiekti energiją. Be to, kiekvienas WINBOT robotas-valytojas pas pirkėją atkeliauja su „saugos diržu“ ir apsaugine pagalvėle, kuriuos galima pritvirtinti prie roboto jo darbo metu.

 

Roboto pristatymas:

https://www.youtube.com/watch?v=uyIWvYNSBoQ