AL G9 Laser radar Visas vaizdas

AL G9 Laser radar

5 Prekės sandėlyje

550€

8 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Atgal
Toliau

100% legalus įrengimui automobilyje ir naudojimui Lietuvoje! 

AL G9 yra daugiafunkcinė lazerinė sistema, atliekanti kelias funkcijas, kurios neabejotinai padės jums kaip vairuotojui. Visų pirma AL G9 yra lazerio technologija veikiantis parkavimo sensorius. Jis taip pat gali jūsų kieme automatiškai įjungti šviesą ar atidaryti vartus. Tuo pačiu jis yra modernus lazerinių trikdžių blokuotojas. 
    AL G9, kaip ir kariniai atstumo matuokliai bei lazeriniai policijos greičio matuokliai, turi lazerinį diodą, veikiantį 905nm lazerio bangų ilgyje. Skirtingai nei šviesos diodai (LED), naudojami eiliniuose produktuose, AL G9 naudojamas lazerinis diodas yra daugiau nei šimtą kartų galingesnis. Dėl modernaus 4 diodų imtuvo, protingos programinės įrangos bei galingo lazerinio diodo AL G9 gali aptikti ir efektyviai blokuoti bet kokius pašalinius lazerio signalus, pvz., lazerinius greičio matuoklius


Kaip veikia parkavimo sensorius: 
AL G9 parkavimo sensorius nuolatos spinduliuoja akims nepavojingą lazerinį spindulį, ieškodamas netoliese esančių objektų. Jei šis grįžta atsispindėjęs nuo kliūties, AL G9 jį atpažįsta ir apie tai praneša vairuotojui garsiniu signalu ir mirksinčia lempute. Kuo arčiau kliūtis, tuo dažnesnis garsinis pranešimas. 


Lazerinių trukdžių blokavimas: 
Modernios programinės įrangos pagalba, G9 skiria parkavimo sensoriaus skleidžiamus lazerinius signalus nuo kitų lazerio šaltinių. Aptikęs svetimą lazerinį signalą, agresyviai trukdantį parkavimo sensoriaus darbui, G9 bando išlaikyti patikimą parkavimo sensoriaus veikimą, slopindamas trukdžius. 
     Tokiose situacijose vairuotojas įspėjamas garsiniu pranešimu, kuris perspėja, jog patikimam parkavimo sensoriaus veikimui trukdo pašaliniai signalai. Jei parkavimo sensoriaus veikimas neatsinaujina ir trukdžiai toliau tęsiasi, pasirinktinai po 4 ar 8 sekundžių prietaisas automatiškai persikrauna. 


Kas vyksta blokavimo metu? 
Lazerinis matuoklis, greičio matavimo metu spinduliuoja tam tikro dažnio lazerio spindulį automobilio kryptimi, nebūtinai tokį patį, kokį spinduliuoja G9 parkavimo sensorius. AL G9 programinė įranga gali atskirti kiekvieną atskirą greičio matuoklį pagal jų skleidžiamą dažnį. Tai padaręs, įrenginys siunčia komandą lazerio diodui, o šis akimirksniu siunčia tokį patį spindulį atgal, greičio matuoklio kryptimi. 
    Jei lazerinis matuoklis gauna impulsus iš AL G9, tokius pačius kaip ir jo paties impulsai, jis negali atskirti savo impulsų nuo AL G9, todėl negali užfiksuoti greičio, nes jis gauna klaidingą informaciją apie atstumą. Kadangi tai visiškai toks pat impulsas, lazerinis matuoklis negali suprasti jog automobilyje yra įrengtas AL G9. G9 nėra agresyvus greičio matuoklių blokuotojas, nepavykus atkurti sėkmingo parkavimo sensoriaus veikimo, AL G9 po 4 sekundžių automatiškai išsijungs, leisdamas užfiksuoti mūsų greitį. Europoje ir Lietuvoje nėra lazerinio greičio matuoklio, kuris AL G9 skleidžiamus signalus traktuotų kaip trukdymą greičio matavimui


Lazerio aptikimas: 
Norint efektyviai blokuoti lazerinius trukdžius, visų pirma juos reikia aptikti. AL G9 lazerinių signalų imtuvas vienintelis tarp rinkoje esančių produktų turi net keturis diodus lazerio signalams aptikti. Dėl jų, AL G9 gali aptikti net ir silpniausius, ir ne tik tiesiai, bet ir dideliu kampu skleidžiamus lazerio spindulius. Kuo anksčiau aptikti lazerį taip pat svarbu dėl visame pasaulyje (taip pat ir Lietuvoje) sparčiai populiarėjančių fotolazerių. AL G9 šiuo metu yra vienintelis antilazeris, turintis specialų algoritmą Lietuvoje naudojamiems PoliScan Speed fotolazeriams aptikti, dėl to, jis vienintelis praneša apie šiuos prietaisus iš saugaus atstumo


Programinė įranga bei jos atnaujinimas: 
Išskirtinė AL G9 savybė – galimybė atnaujinti programinę įrangą, tam, kad visada turėtumėte visapusiškai patikimą apsaugą, net ir prieš naujausius greičio matuoklius. AL G9 kiekvienam naujai atsiradusiam greičio matuokliui kuria atskirą algoritmą, tam, kad jį kuo efektyviau blokuotų, ir tai darytų nekliudydami matuoklių darbui (be JAMMED kodų). Norint atnaujinti programinę įrangą, tereikia kontrolinėje dėžutėje esančią seną atminties kortelę pakeisti nauja. 


Kitos savybės ir privalumai: 
- AL G9 turi didžiausią greičio matuoklių sąrašą, nuo kurių efektyviai apsaugo 
- Itin mažas išorinis sensorius (5x4x2cm) 
- G9 siųstuvas daug galingesnis nei kitų produktų, todėl vienas sensorius atstoja    ir/arba net įveikia kitų produktų du sensorius 
- Vairuotojas bus įspėtas, kai bus bandoma užfiksuoti jo automobilio greitį 
- Paprastai atnaujinama programinė įranga 
- Nepriekaištingas lazerio gaudymas 
- Dėl specialaus laikiklio, itin paprastai montuojamas 
- Kontrolinė dėžutė turi 4 lizdus (keturiems išoriniams sensoriams) 
- Paprastai valdomas 
- Efektyviai veikia 10.5V – 17V įtampos ribose 
- Visiškai atsparus vandeniui 
- AL G9 turi 2 metų garantiją 


Techniniai duomenys: 
Versija: RX 20.15 

Matmenys: 
Išorinis sensorius: 42 x 50 x 20mm 
Sensoriaus laido ilgis: 1 + 4m 
Kontrolinė dėžutė: 85 x 22 x 40mm 

Įtampa: 10,5 V iki 17 V 
Lazerio klasė: 1M 
Lazerio bangos ilgis: 905 nm 

Kita: 
Prietaisas turi E25 homologacijos sertifikatą. Turėdamas E25 ženklą, AL G9 dabar gali būti įrengiamas automobilių gamykloje kaip originali automobilio dalis. 


Komplektą sudaro: 
Vienas išorinis sensorius, kontrolinė dėžutė, valdymo komplektas, priedai montavimui (varžtai, lipni juosta, specialus laikiklis, gulsčiukas), vartotojo instrukcija su naudingais patarimais. 

Išorinis sensorius skirtas dirbti lauko sąlygomis ir turėtų būti sumontuotas automobilio išorėje. Kontrolinė dėžutė turėtų būti sausoje vietoje automobilio viduje, pageidautina pakankamai lengvai prieinamoje vietoje, lengvesniam programinės įrangos naujinimui. 

Radaras - Antiradaras